ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

АНТИШАХРАЙСТВО. ПЕРЕВІРКИ. 

61442131 339310239969940 4546656687397797888 n

До Єдиної служби правової допомоги надходить інформація щодо можливого вчинення шахрайських дій під виглядом проведення перевірок контролюючих органів. Так, зокрема наголошується, що представляючись інспекторами праці та/або співробітниками ДФС, шахраями повідомляється про так зване «інспекційне відвідування» при цьому одразу пропонується сплатити певну суму коштів за його непроведення.

Наголошуємо!

Інспекційне відвідування, яке регулювалось постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є протиправним у зв’язку з визнанням даного нормативного акту нечинним у судовому порядку з 14 травня 2019 року.

Враховуючи той факт, що у відповідності до Конституції України, органи державної влади зобов’язані діяти на підставах лише визначених законом «інспекційні відвідування» в даний час інспекторами праці не проводяться.

Органи ДФС проводять перевірки лише на підставі положень Податкового кодексу України, в якому поняття «інспекційне відвідування» відсутнє.

У разі звернення до суб’єктів господарювання осіб, які представляються інспекторами праці та/або співробітниками ДФС з метою проведення «інспекційного відвідування», пропонуємо одразу повідомляти про такі факти органи Національної поліції по спецлінії «102».

З метою підготовки аналітичних матеріалів по темі «Антишахрайство» також просимо повідомляти про такі факти Єдину службу правової допомоги за телефоном гарячої лінії 0-800-21-3222.

НАГАДУЄМО!

Триває збір підписів на конкурсі проектів Громадського бюджету м. Києва

Просимо підтримати голосуванням проект ініційований Єдина служба правової допомоги "АНТИШАХРАЙСТВО"! 
Проект під номером 1860.

Має шанс бути реалізований Містом під контролем Команд та громадськості.

Проголосувати можна за посиланням.

МЕТА ПРОЕКТУ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ:
Проведення фаховими спеціалістами інформаційно-правових тренінгів «Антишахрайство» для відповідних підрозділів районних у місті Києві державних адміністрацій, які працюють з населенням, з метою максимально якісного та своєчасного інформування громадян про схеми шахрайства та про шляхи їх запобіганню.

ІНФОРМОВАНІСТЬ - КРАЩИЙ ЗАПОБІЖНИК ЗЛОЧИНАМ!

#Антишахрайство

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 17/05-19/ІНФО від 28.05.2019 року

 

banner right karta