ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

21 березня спеціалістами інформаційного агентства «Єдина служба правової допомоги» проведено інформаційно-правовий тренінг «Антишахрайство» для працівників комунальних підприємств Печерського району, структурних підрозділів райдержадміністрації, органів самоорганізації населення та мешканців.

1

Крім того, до участі у проведенні тренінгу були запрошенні представники поліції Печерського управління поліції ГУНП у м. Києві.

Спеціалісти інформаційного агентства «Єдина служба правової допомоги» розкрили суть, що таке шахрайство, методи його запобігання, навели приклади реальних випадків шахрайських дій, розкрили питання актуальності проблеми шахрайства в Україні та причини розвитку.

У ході тренінгу, також, розбиралися найбільш поширені приклади шахрайств, зокрема, в банківській сфері, в сфері Інтернету, телефонне шахрайство, дорожньо-транспортне шахрайство, в сфері нерухомості тощо.

Даний тренінг є актуальним для державних установ, які працюють із населенням, оскільки значна кількість шахрайств скоюється у відношенні осіб пенсійного віку, наприклад вид шахрайства «Ваш родич у біді».

Упродовж заходу проводилось інтерактивне спілкування з присутніми, виявлення основних факторів шахрайства, і те, як через їх ідентифікацію можна виробити превентивний механізм запобігання.

 

Посилання на новини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації:

Як не стати жертвою шахраїв? У Печерській РДА провели тренінг на тему: «Антишахрайство»

2

3

Якщо ви бажаєте замовити проведення тренінгу телефонуйте 0-800-21-3222, або 068-336-3222.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 07/04-19/ІНФО від 04.04.2019 року

banner right karta