ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ТРЕНІНГ

На замовлення та у співпраці з Українським форумом благодійників спеціалістами Єдиної служби правової допомоги було розроблено інформаційно-правовий тренінг «Запобігання шахрайським діям під час публічного збору благодійних пожертв» орієнтований для представників правоохоронних органів, зокрема Національної поліції України. 

Український форум благодійників - перша в Україні професійна асоціація благодійних організацій з 2005 року. Форум було створено з ініціативи семи провідних міжнародних та вітчизняних фондів. Форум є членом Європейської мережі донорських асоціацій DAFNE та мережі Всесвітньої ініціативи для підтримки ґрантодавства WINGS, а також підписантом Української мережі Глобального договору ООН.  

%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE Тренінг із запобігання шахрайству під час публічного збору благодійних пожертв — 3222.uaФото

Протягом вересня - грудня 2018 року було проведено тренінги для працівників Національної поліції:

Донецької області

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОНЕЧЧИНИ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ШАХРАЙСТВУ ПІД ЧАС ПУБЛІЧНОГО ЗБОРУ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ

Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ІЗ ПРОТИДІЇ ШАХРАЙСТВАМ ПІД ЧАС ПУБЛІЧНОГО ЗБОРУ БЛАГОДІЙНИХ ПОЖЕРТВ 

Вінницької області

ВІННИЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВДОСКОНАЛИЛИ НАВИЧКИ У СФЕРІ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ШАХРАЙСТВАМ ПІД ЧАС ПУБЛІЧНОГО ЗБОРУ БЛАГОДІЙНИХ КОШТІВ

Херсонської області 

РАЗОМ ПРОТИ ШАХРАЙСТВА У СФЕРІ БЛАГОДІЙНОСТІ

Одеської області 
 
 

%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%201%281%29 Тренінг із запобігання шахрайству під час публічного збору благодійних пожертв — 3222.ua

МЕТА ТРЕНІНГУ:

Надати узагальнену інформацію про проблемні питання виявлення, документування та запобігання фактам шахрайських дій у сфері благодійної діяльності. Надати інформацію про механізми співпраці органів поліції з іншими державними органами та громадськістю з метою дієвого запобігання шахрайству у сфері благодійності.

Під час тренінгу відпрацьовується превентивне оперативне та інформаційне відпрацювання можливих схем шахрайства, нормативне обґрунтування в сфері протидії шахрайству, відповідальність за шахрайські дії; алгоритм дій оперативних підрозділів Національної поліції, органів місцевої влади, а також благодійників, волонтерів та громадських активістів.

Тренінг проводиться керівником Єдиної служби правової допомоги Осмоловським Денисом Юлійовичем, який має 12 річний досвід роботи в правоохоронних органах - податковій міліції, досвід від оперуповноваженого до начальника управління боротьби з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом, має 7 річний досвід адвокатської та правозахисної діяльності, зокрема, супроводження проектів діяльності волонтерів та благодійників, а також захисту прав учасників АТО, ООС.

В ході проведення тренінгів здійснюється опитування респондентів у правоохоронних органах (органах поліції) з метою проведення дослідження правових (процесуальних) проблем виявлення злочинів у вказаній сфері на сьогоднішній день, фіксація пропозицій щодо шляхів підвищення ефективності роботи, під час тренінгу учасники поділяться власним досвідом з документування шахрайств та притягнення винних осіб до відповідальності.

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ до тренінгу «Запобігання шахрайству під час публічного збору благодійних пожертв» Для оперативних та слідчих підрозділів органів поліції (можна скачати за посиланням)

Питання актуальності протидії та запобігання шахрайству у сфері благодійної діяльності обговорено в програмі "ПОЛІТИКА ЗДОРОВ'Я" з Ланою Шевчук на каналі NEWSONE, учасники - президент Українського форуму благодійників Поліна Нюхіна та директор інформаційного агентства Єдина служба правової допомоги Денис Осмоловський 

 

Інформаційним агентством Єдина служба правової допомоги в подальшому буде приділятись ретельна увага запобіганню та протидії шахрайству і не тільки в сфері благодійнійної діяльності. Заплановано відповідні заходи на 2019 рік.

Лист подяка УФБ 3

%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%2022 Тренінг із запобігання шахрайству під час публічного збору благодійних пожертв — 3222.ua

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва: Інформаційне агентство «Єдина служба правової допомоги»
Відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 22/12-18/ІНФО від 19.12.2018 року   

banner right karta