ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРАВОВІ ТРЕНГИ. АНТИШАХРАЙСТВО

Єдиною службою правової допомоги на замовлення та у плідній співвпраці з Український форум благодійників 2019 році продовжено проведення інформаційно-правових тренінгів для працівників Національної поліції України з питань ефективного запобігання та протидії шахрайству у сфері благодійності.
Протягом жовтня-листопада 2019 року тренінги проведено керівником Служби Денисом Осмоловським для дільничих офіцерів поліції УП Солом'янського, Шевченківського, Голосіївського, Святошинського та Дніпровського районів ГУ НП у м. Києві.

11

Тренінг проводиться під гаслом "Думай глобально, дій локально!"

Під час тренінгу розбираються шайпоширеніші схеми шахрайства у сфері благодійності, обговорюються ефективні методи спільної інформаційної протидії цьому явищу за участі правоохоронних та інших державних органів і громадськості. Презентуються інформаційно-методичні матеріали "Запобігання шахрайству під час публічного збору благодійних пожертв" розроблені для працівників правоохоронних органів і які розміщено на інформаційному ресурсі Українського форуму благодійників.

12

Органи поліції інформуються про особливості діяльності міжнародних гумінітарних та благодійних організацій на території України, їх співпраця з вітчизняними благодійними організаціями та волонтерами. Наголошується на те, що поширення шахрайських проявів у сфері благодійності суттєво впливає на репутацію сфери благодійності в цілому. Органи Нацполіції виконуть суттєву роль у запобіганні цьому негативному явищі при швидкій інформаційній співпрації з іншими державними органами та громадськістю.

13

Під час проведення тренінгу відбувається анонімне анкетування з метою подальшого опрацювання особливостей виявлення та документування протиправних фактів шахрайства у сфері благодійності.   

   6

Працівники поліції налаштовані на об'єктивне та своєчасне інформування громадян щодо прозорої та публічної діяльності благодійних організацій, зокрема, які є учасниками Українського форуму благодійників та діяльність яких висвітлена на Карті благодійності.  

 7

5

4

Головним завданням інформаційної співпрації є не тільки перевірка сумнівних фактів, а й формування підґрунтя інформаційного обміну між державними органами та здійснення державно-громадської взаємодії у вирішенні соціальних проблем бенефіціарів і головне, запобігання зловживанню у сфері благодійної діяльності шляхом дистанційного відпрацювання інформації.

Зазначені дії, при вірному інформаційному супроводженні, будуть сприяти налагодженню державної підтримки благодійної діяльності, відкритості процесу публічного збору коштів та відповідно допоможуть збільшенню пожертв на вирішення соціально значущих питань, по яких державні структури мають брак фінансування. Саме спільна державно-громадська роз’яснювальна робота може стати запорукою системного вирішення соціальних проблем соціально незахищених верств населення. Одночасно впровадження саме інформаційної роботи
для органів поліції буде нівелювати будь-які корупційні ризики з боку правоохоронних органів. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Використання будь-яких матеріалів (повне або часткове), розміщених на сайті 3222.UA, дозволяється за умови обов’язкового посилання на джерело наступного змісту: "за матеріалами інформаційного агентства "Єдина служба правової допомоги", сайт 3222.UA". 

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Автор матеріалу: Осмоловський Денис Юлійович.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 46/11-19/І від 22.11.2019 року  

banner right karta