ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

СОЦІАЛЬНЕ ПРАВО. БЛАГОДІЙНІСТЬ.

Єдина служба правової допомоги виступає інформаційно-правовим партнером проекту «Відповідальна благодійність», який організовано Українським форумом благодійників за підтримки Київської міської державної адміністрації. З метою донесення важливої інформації класичним і стратегічним філантропам як допомагати відповідально, випущено спеціальний буклет з корисними порадами.

1539104766-2519 Проект "Відповідальна благодійність" — 3222.uaУкрінформ 1

(фото Укрінформ)

Український форум благодійників (УФБ) – це перша професійна асоціація провідних благодійних організацій, яка працює з 2005 року. Місія асоціації полягає у формуванні відповідальної, прозорої, підзвітної спільноти благодійників та розвитку ефективності сектору. В УФБ переконані, що благодійна спільнота важливий елемент громадянського суспільства та інструмент досягнення соціального добробуту. УФБ — провідний лідер широкої спільноти благодійників, який допомагає втілювати дане бачення в життя.

Інформаційний буклет було презентовано на круглому столі, який відбувся 09.10.2018 року в Укрінформі на тему: «Запобігання шахрайству під час публічного збору благодійних пожертв» (інформація за посиланням). На круглому столі були присутні представники благодійних організацій, правників, Національної поліції, Київської міської державної адміністрації, ЗМІ. Під час обговорення було розглянуто проблемні питання протидії та запобіганню шахрайству у сфері благодійності, опрацьовані спільні позиції щодо подальших ефективних дій у цьому напрамку.

1539104767-4719 Проект "Відповідальна благодійність" — 3222.uaУкрінформ 2

(фото Укрінформ)

1539104778-1497 Проект "Відповідальна благодійність" — 3222.uaУкрінформ 3

(фото Укрінформ)

Безкоштовно отримати правову консультацію щодо запобігання шахрайству у сфері публічного збору благодійних пожертв Ви можете за безкоштовним номером гарячої лінії 0800-21-3222

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, адреса, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 16/10-18/ІНФО від 10.10.2018 року 

banner right karta