ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

На гарячу лінію Єдиної служби правової допомоги (далі Служба) надходять звернення благодійних та громадських організацій, які займаються ввезенням автомобілів швидкої медичної допомоги для лікарень та медичних установ, як гуманітарної допомоги, щодо порядку державної реєстрації таких транспортних засобів набувачами гуманітарної допомоги. 

З метою надання роз'яснень Службою направлено відповідний запит до Міністерства внутрішніх справ України з проханням надати наступну інформацію:

1. Який порядок державної реєстрації автомобілів швидкої медичної допомоги для підприємств, установ та організацій, що утримуються за рахунок бюджетів, уповноважених ними державних установ та органів місцевого самоврядування, отриманих як гуманітарна допомога від донорів, через отримувачів гуманітарної допомоги (благодійних та громадських організацій).

2. Який перелік документів подається набувачами гуманітарної допомоги до територіальних органів з надання сервісних послуг МВС України для здійснення державної реєстрації. 

За результатами розгляду запиту Служби Головним сервісним центром МВС України було надано наступну відповідь:

Відповідь ГСЦ МВС автомобілі 1

Відповідь ГСЦ МВС автомобілі 2

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Використання будь-яких матеріалів (повне або часткове), розміщених на сайті 3222.UA, дозволяється за умови обов’язкового посилання на джерело наступного змісту: "за матеріалами інформаційного агентства "Єдина служба правової допомоги", сайт 3222.UA". 

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Автор матеріалу: Єдина служба правової допомоги

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
порядковий номер випуску і дата його виходу: 24/05-22/І від 16.05.2022 року 

banner right karta