ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ВІЙСЬКОВЕ ПРАВО. ДІЛОВОДСТВО

На гарячу лінію Єдиної служби правової допомоги (далі Служба) надходять звернення військовослужбовців та членів їх сімей з питань документального оформлення перебування військовослужбовця у районах ведення бойових дій.

З метою надання роз'яснень Службою направлено відповідний запит до Міністерства оборони України з проханням надати наступну інформацію:

Які саме документи можуть надаватись безпосередньо військовослужбовцю, що підтверджують факт його перебування у районах ведення бойових дій?

Відповідь щодо документів про перебування в ЗБД

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Використання будь-яких матеріалів (повне або часткове), розміщених на сайті 3222.UA, дозволяється за умови обов’язкового посилання на джерело наступного змісту: "за матеріалами інформаційного агентства "Єдина служба правової допомоги", сайт 3222.UA". 

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Автор матеріалу: Єдина служба правової допомоги

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
порядковий номер випуску і дата його виходу: 28/10-22/І від 22.10.2022 року 

banner right karta