ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ПРАВА ГРОМАДЯН. ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ

Тема пресконференції: Протиправне притягнення до адміністративної відповідальності громадян за порушення порядку переміщення товарів в зону проведення АТО.

Дата, час, місце: 11 липня 2019 року, об 11:00-11:30Український кризовий медіа-центр, адреса: вулиця Хрещатик, 2.

Всього за період з 01.05.2018 року по 01.07.2019 року, тобто з моменту припинення АТО, працівниками податкової міліції ДФС України складено 1802 протоколи за порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції. 

1346 1

Питання для обговорення:

  • Притягнення до адміністративної відповідальності громадян України за порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції, тобто, за статтею 204-3 КУпАП, після офіційного припинення АТО є протиправним.
  • Чинна редакція КУпАП не містить повноважень для органів ДФС чи податкової міліції складати протоколи за статтею 204-3 КУпАП.
  • Проведення огляду речей та транспортних засобів співробітниками податкової міліції ДФС України є протиправним.
  • Залучення працівників податкової міліції ДФС до складу сил і засобів ООС не передбачено чинним законодавством.
  • Прийняття регуляторного акту – постанови КМУ від 1 березня 2017 р. № 99, якою затверджено Порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції, без відповідного погодження з Державною регуляторною службою України є порушенням вимог закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 Посилання на подію в мережі Фейсбук: ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ: ЩОДО ПОРУШЕННЯ ПРАВ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 29/07-19/І від 08.07.2019 року

 

banner right karta