ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ПРАВА СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ. ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ.

У попередньому матеріалі  спеціалістами Єдиної служби правової допомоги (далі - Служба) зроблено висновки про наявні всі правові підстави для визнання постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 823 протиправною та нечинною повністю.

Ухвалою від 24 вересня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Васильченко І.П. відкрив провадження в адміністративній справі за позовом ТОВ "Єдина служба правової допомоги" та ФОП Пугач В.В. до Кабінету Міністрів України про визнання протиправною та нечинною повністю постанови № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Ухвала відкриття провадження 1 аркpng

Ухвала відкриття провадження 2 аркpng

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Використання будь-яких матеріалів (повне або часткове), розміщених на сайті 3222.UA, дозволяється за умови обов’язкового посилання на джерело наступного змісту: "за матеріалами інформаційного агентства "Єдина служба правової допомоги", сайт 3222.UA". 

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 41/09-19/І від 25.09.2019 року  

banner right karta