ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

До інформаційного агентства «Єдина служба правової допомоги» надходять непоодинокі звернення від працівників правоохоронних органів, які беруть участь у боротьбі з тероризмом згідно із Законом України «Про боротьбу з тероризмом» та інших військових формувань, щодо окремих норм законодавчих та нормативно-правових актів, неврегульованість яких впливає на безпеку життя, здоров’я та майна правоохоронців, а також членів їх сімей.

Зокрема, правоохоронців, військових та інших учасників АТО турбує те, що інформація про членів сімей, рідних, дітей, у тому числі щодо їх фактичних місць проживання, може бути встановлена з відкритих джерел, оскільки розміщується в мережі – Інтернет. 

За інформацією осіб, які беруть участь у боротьбі з тероризмом, обов’язкове декларування запроваджене законом «Про запобігання корупції» в сукупності із відкритим доступом до Державного реєстру речових прав на нерухоме майнодо дозволяє будь-кому встановити фактичне місце проживання службовців та їх сімей.

Відпрацювання інформації

Спеціалістами «Єдиної служби правової допомоги» в спеціалізації Кримінальне право і процес та Конституційне право, відпрацьовано отриману інформацію, за результатами відпрацювання складено відповідну Аналітичну довідку. Згідно отриманих висновків встановлено суперечності діючого законодавства у сфері запобігання корупції та боротьби із тероризмом, неврегульованість може впливати на безпеку їх життя, здоров’я та майна, а також членів їх сімей працівників правоохоронних органів та військовослужбовців. 

Оскільки врегулювати законодавчі суперечності можливо лише шляхом внесення відповідних законодавчих змін, Інформаційним агентством 15 березня 2017 року було направлено відповідні інформаційні звернення до керівників депутатських фракцій коаліції політичних сил Верховної Рада України 8-го скликання «Європейська Україна» та профільного Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, з описом ситуації та відповідними пропозиціями щодо змін законодавства. 

 Кому відправлено Результати розгляду звернення
1 Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"  
2 Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"  Пропозиції взято до уваги. Передано для опрацювання членам профільних комітетів. (Відповідь за посиланням).
3 Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"  
4 Фракція Радикальної партії Олега Ляшка  
5 Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"  
6 Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номери нашої гарячої лінії або на електронну адресу:  3222ua@gmail.com..

 

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:

Назва: Інформаційне агентство «Єдина служба правової допомоги»

Відомості про засновника (співзасновників): за посиланням

ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 05/03-17/ІНФО від 22.03.2017 року.

banner right karta