ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ПОДАТКОВЕ ПРАВО. СМКОР.

Верховна Рада підтримала проект Закону №6776-д "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році". За це рішення проголосували 234 народні депутати.

Вказаним законом, зокрема, виключено пункт 74.2 статті 74 ПКУ, згідно якого Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, визначались Міністерством фінансів.

Законом Кабінету Міністрів України доручено протягом двох місяців з дня набрання чинності цього Закону визначити порядок зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту 201.16 ПКУ.

В свою чергу у Верховній Раді зареєстровано проект Постанови №6776-Д-П "Про скасування рішення Верховної Ради України від 07.12.2017 про прийняття в цілому, як закону законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році".  Автором цього документу є народний депутат Ю. Левченко.

Як зазначено у пояснювальній записці, при розгляді законопроекту №6776-д у другому читанні Верховною Радою порушено Закон України «Про Регламент Верховної Ради України».

Відповідно до ч. 1 ст. 48 Регламенту ВРУ, рішення Верховної Ради можуть бути скасовані Верховною Радою до підписання відповідного акту Верховної Ради Головою Верховної Ради України.

Згідно з графіком пленарних засідань, наступне пленарне засідання відбудеться 19 грудня 2017 року. Лише після розгляду проекту цієї Постанови Голова ВРУ зможе підписати законопроект №6776-д та відправити його на підпис Президенту.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, адреса, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 16/12-17/ІНФО від 12.12.2017 року.

banner right karta