ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

Рішенням Київської міської ради від 4 вересня 2014 року N 55/55 «Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва» із змінами внесеними Рішенням від 25 грудня 2014 року N 730/730:


Заборонено проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки до закінчення антитерористичної операції на сході України.

У звязку з тим, що проведення в Києві феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів одночасно з проведенням антитерористичної операції на сході України суперечить нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу.

У зв’язку з чим всім мешканцям необхідно дотримуватись встановлених правил затверджених рішенням представників громади міста Києва та запобігати їх порушенню.

Також рекомендується виконавчим органам ОСББ розмістити відповідні оголошення в будинках та проводити роз'яснювальну роботу серед мешканців.

Відповідальність за порушення вказаного рішення залежить від ситуації та обставин.

Дії порушника можуть бути кваліфіковані як:

дрібне хуліганство, відповідальність за яке передбачена статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) тягне за собою накладення штрафу від трьох (51 грн.) до семи (119 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Або притягнуто порушника до відповідальності за статтею 182 КУпАП, а саме: порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 85 до 255 грн); повторні такі ж правопорушення протягом року – тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятнадцяти до тридцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 255 до 510 грн) із конфіскацією піротехнічних виробів.

У всіх випадках необхідно викликати органи поліції.

#3222інформування

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, адреса, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 18/12-17/ІНФО від 28.12.2017 року.

banner right karta