ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

До «Єдиної служби правової допомоги» надходять непоодинокі звернення від учасників Антитерористичної операції - учасників бойових дій стосовно набрання чинності закону «Про амністію у 2016 році» зокрема, вказується, що закон із пропозиціями Президента прийнято Верховною Радою ще у грудні 2016 року,  24 лютого 2017 року направлено на підпис Президенту України, але він досі не підписаний Президентом.

З даного приводу Єдиною службою правової допомоги отримано відповідь Комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної ради в якій зазначено, що закон «Про амністію у 2016 році» відправлено на підпис Президента, а прийняття закону у грудні 2016 року з урахуванням пропозицій Президента, які прийнято без зауважень, унеможливлює застосування п. 4 статті 94 Конституції України тобто підписання закону Головою Верховної Ради України (відповідь Комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної ради за посиланням).

В свою чергу, з даного приводу громадською організацією "Всеукраїнська громадська організація ветеранів війни та праці "Солдатські комітети" надано відповідь народного депутата Сотник Олени Сергіївни, яка за дорученням Голови депутатської фракції об'єднання Самопоміч повідомила, що для вирішення даного питання необхідно звертатися безпосередньо до Президента України з відповідними вимогами та надання роз'яснень щодо порушення норм закону. Також можливим є оскарження бездіяльності Президента України до Вищого адміністративного суду України в порядку статті 171-1 Кодексу адміністративного судочинства.(Відповідь народного депутата Сотник О.С. за посиланням).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номери нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:

Назва: Інформаційне агентство «Єдина служба правової допомоги»

Відомості про засновника (співзасновників): за посиланням

ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 09/05-17/ІНФО від 17.05.2017 року. 

banner right karta