ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

До «Єдиної служби правової допомоги» надходять непоодинокі звернення від учасників Антитерористичної операції - учасників бойових дій стосовно набрання чинності закону «Про амністію у 2016 році» зокрема, вказується, що закон із пропозиціями Президента прийнято Верховною Радою ще у грудні 2016 року,  але він досі не підписаний Президентом України.

 

Спеціалістами «Єдиної служби правової допомоги» в спеціалізації Кримінальне право і процес та Конституційне право, відпрацьовано отриману інформацію, за результатами чого складено Аналітичну довідку.

 

Висновок:

 

- В порушення вимог частини 4 статті 94 Конституції України та Рішення N 1-19/98 N 11-рп/98 Конституційного Суду України закон "Про амністію у 2016 році», який було направлено на підпис Президенту України, перебуває на опрацюванні в Адміністрації Президента понад встановленого Конституцією строку. 

- Головою Верховної Ради України невідкладно офіційно не оприлюднено і не опубліковано за його підписом Закон "Про амністію у 2016 році», оскільки закон було прийнято після його повторного розгляду з пропозиціями Президента України ("за" - 226 народних депутати України) і зазначена ситуація унеможливлює застосування вимог частини четвертої статті 94 Основного Закону України, а саме оприлюднення закону Головою Верховної Ради України і опублікування за його підписом.

- До Адміністрації Президента України направлено повторне звернення від 03.04.2017 року щодо повідомлення про вжиття заходів правового врегулювання питання набуття чинності закону.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номери нашої гарячої лінії або на електронну адресу:  3222ua@gmail.com..

 

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:

Назва: Інформаційне агентство «Єдина служба правової допомоги»

Відомості про засновника (співзасновників): за посиланням

ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 06/03-17/ІНФО від 27.03.2017 року.

banner right karta