ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

"Президент на прохання керівників церков та Героїв України підписав Закон «Про амністію у 2016 році» інформує адміністрація Президента України 02 вересня 2017 року на офіційному інтернет ресурсі Глави держави (за посиланням).

«Наші герої – військовослужбовці та ієрархи нашої церкви звернулись до мене з питань амністії для тих, хто пройшов горнило війни, брав активну участь у АТО, але не скоїв важких злочинів, щоб держава пішла на зустріч (цим людям у питанні помилування – ред.)», - повідомив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Героями України та Предстоятелями церков.

Президент подякував за висловлені думки учасникам зустрічі. «Дуже важливо, що я почув зараз. Ваша підтримка і ваші звернення укріплюють мене у моєму рішенні», - сказав він. (джерело).

Закон набрав чинності 07.09.2017 року (опубліковано в газеті Голос України 06.09.2017 року).

Відповідно до абз. 2,3 статті 94 Конституції України у разі якщо Президент України протягом п'ятнадцяти днів після отримання закону не повернув його для повторного розгляду, закон вважається схваленим Президентом України і має бути підписаний та офіційно оприлюднений.

У відповідності до відповіді Адміністрації Президента від 24.02.2017 року № 12-08/623 (за посиланням), яка надійшла на запит Єдиної служби правової допомоги, закон України "Про амністію у 2016 році" надійшов до Адміністрації Президента 24 лютого 2017 року.

Підписання Президентом України закону «Про амністію у 2016 році» відбулось через шість місяців після направлення закону на підпис з Верховної Ради України.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номери нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:

Назва: Інформаційне агентство «Єдина служба правової допомоги»

Відомості про засновника (співзасновників): за посиланням

ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 10/09-17/ІНФО від 07.09.2017 року.

banner right karta