ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ТРЕНІНГ. 

Передумови:


На гарячу лінію Єдиної служби правової допомоги надходять непоодинокі звернення від громадських активістів та громадян щодо фактів неправомірної заборони публічної фіксації діяльності органів патрульної поліції.


В свою чергу до Єдиної служби правової допомоги надходять звернення від працівників патрульної поліції стосовно інформаційних маніпуляцій щодо їхньої діяльності. Зокрема, вказується на необ’єктивне висвітлення діяльності патрульної поліції в Інтернеті, публікацію відверто маніпулятивних та образливих матеріалів, що негативно впливає на імідж правоохоронного органу, нівелює повагу до виконання закону.


Враховуючи актуальність та важливість звернень спеціалістами Єдиної служби правової допомоги підготовлено інформаційно-правовий тренінг на тему «Особливості практичної взаємодії громадськості та патрульної поліції».

Питання які відпрацьовуються на тренінгу:
 
1. Проблемні питання висвітлення діяльності патрульної поліції в Інтернеті;
2. Особливості роботи журналістів (їхні права та обов’язки), діяльності громадських активістів та громадян при публічному висвітленні діяльності поліції;
3. Відповідальність за втручання у діяльність працівника патрульної поліції. Відповідальність за порушення законодавства про інформацію.
4. Практичні рекомендації для працівників патрульної поліції та громадськості.

Тренінг проводиться керівником Єдиної служби правової допомоги Денисом Юлійовичем Осмоловським, який має значний досвід роботи в правоохоронних органах, від оперуповноваженого до начальника управління, значний досвід адвокатської та правозахисної діяльності, зокрема, супроводження проектів діяльності волонтерів та благодійників, а також захисту прав правоохоронців та учасників АТО.


Під час тренінгу проводяться відповідні інформаційно-правові дослідження (анонімне анкетування).


Можливо проведення спільних круглих столів та спільних тренінгів для працівників патрульної поліції та громадськості.

Час проведення тренінгу – 1,5 години.

З організаційних питань проведення тренінгу направляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з назвою теми: Тренінг «Особливості практичної взаємодії громадськості та патрульної поліції» або телефонуйте: 063-336-3222, 068-336-3222.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, адреса, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.


орядковий номер випуску і дата його виходу: 03/02-18/ІНФО від 09.01.2018 року

banner right karta