ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

ПРАВОСУДДЯ. СУДИ. 

Спеціалістами «Єдиної служби правової допомоги» здійснюється безпосереднє спостереження за процесами здійснення права, за правом в житті. З цією метою Службою проводиться збір інформації через проведення соціально-правових досліджень. 

Попереднє опитування підтвердило актуальність Аналітичного дослідження щодо порушення права на розгляд справи у продовж розумного строку.

За висновками спеціалістів Служби надмірна тривалість розгляду справ у суді призводить до втрати громадянином низки своїх правових можливостей, в тому числі, можливості реалізувати своє право. У зв’язку з чим Службою запроваджено соціально-правове дослідження на тему: «Втрачені можливості як результат надмірної тривалості судового розгляду»

З цією метою респондентам пропонується відповісти на наступні запитання: 

1. Чи має місце надмірна тривалість розгляду Вашої судової справи? 

2. На протязі якого терміну розглядається судова справа? Що це за справа (цивільна/кримінальна/адміністративна/господарська)?

3. Чи було порушено строки розгляду справи під час відкриття провадження/призначення першого розгляду? 

4. Що стало причиною затягування розгляду Вашої справи (дії іншої сторони чи дії суду? 

5. Чи призвела надмірна тривалість розгляду справи до втрати будь-яких можливостей? Якщо так, які можливості було втрачено?

Опитування має анонімний характер і отримані дані будуть використані в узагальненому вигляді. Результати дослідження будуть опубліковані на сайті.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у проведенні дослідження. Відповіді на запитання можна відправити на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тема листа «Надмірна тривалість судового розгляду» або повідомити інформацію зателефонувавши за номерами гарячої лінії. 

Одночасно запрошуємо студентів правників та небайдужу молодь прийняти участь на громадських засадах у проведенні анкетування громадян разом із спеціалістами Служби, яке буде відбуватись поряд із судовими установами міста Києва. З приводу участі відправляйте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. листа з темою «Участь у опитуванні «Надмірна тривалість судового розгляду» в якому зазначте контактний телефон для зв’язку.  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номер нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:
Назва, адреса, відомості про засновника (співзасновників): за посиланням
ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 08/04-17/ІНФО від 25.04.2017 року. 

banner right karta