ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО У СФЕРІ ПРАВА
ЄДИНА СЛУЖБА ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
0800-21-3222

28 березня 2018 року за ініціативи проекту "Разом проти корупції" та завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» відбувся експернтий круглий стіл на тему "Корупційні ризики у сфері гуманітарної допомоги: Виклики та очікування".

Учасники: представники урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції”, представники органів влади: Мінсоцполітики, ДФС, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Національної поліції, стейкхолдери процесу гуманітарної допомоги: Міжнародний благодійний фонд "Карітас України", Українського форуму благодійників, учасники Громадської мережи "СВОЇ" БО «Благодійний фонд «СВОЇ», ГО «Ініціатива Е+», БО «Благодійний фонд Святої Покрови», інформагентства "Єдина служба правової допомоги".

 

Довідково:

Проект "Разом проти корупції" було розпочато влітку 2016 року, за ініціативи Уряду. Суть ініціативи полягає у синергії, об’єднанні зусиль та конструктивній співпраці експертного середовища та представників міністерств задля подолання корупції.

У співпраці з Секретаріатом Кабміну, міністерствами, керівництвом відповідних ЦОВВ, ДП та галузевими експертами було узгоджено 83 антикорупційні заходи, які були затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України № 803 від 5 жовтня. Документом передбачено, що міністерства, інші центральні органи виконавчої влади мають забезпечити участь громадськості в процесі аналізу, планування та впровадження заходів; оприлюднення на офіційних веб-сайтах детальних планів виконання заходів; звітування на засіданнях Кабінету Міністрів України про впровадження заходів та розміщення відповідних звітів на власних веб-сайтах кожні три місяці, починаючи з 9 грудня 2016 року.

Згідно даного Розпорядження КМУ Мінсоцполітики було доручено здійснити заходи щодо мінімізація корупційних ризиків під час визнання вантажів гуманітарною допомогою шляхом удосконалення законодавства та посилення контролю за розподілом та використанням гуманітарної допомоги.

З метою виконання запланованих заходів проектом "Разом проти корупції" і було ініційовано проведення експернтого круглого столу на тему "Корупційні ризики у сфері гуманітарної допомоги: Виклики та очікування".

Оксана ВЕЛИЧКО, координатор урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції” Вітальне слово. Ціль заходу

Вікторія ЯЦУК, нормопроектувальник урядово-громадської ініціативи

“Разом проти корупції" Ключові корупційні ризики у сфері гуманітарної допомоги
 

Віктор ІВАНКЕВИЧ, Державний секретар Мінсоцполітики
Позиція міністерства. Ключові антикорупційні запобіжники у сфері гуманітарної допомоги

Оксана МІЗІК, юрист, адвокасі-менеджер Українського форуму благодійників
 Роль благодійних організацій в подоланні корупційних чинників у сфері гуманітарної допомоги

Денис ОСМОЛОВСЬКИЙ, директор Інформаційного агентства  "Єдина служба правової допомоги"
Шляхи подолання корупційних чинників в сфері гуманітарної допомоги

Оксана СУХОРУКОВА, виконавчий директор БО "Благодійний фонд  “СВОЇ"
Визнання вантажів гуманітарною допомогою. Що може бути покращено з метою мінімізації корупційних ризиків

РЕПЛІКИ УЧАСНИКІВ круглого столу експертів, представників органів влади

За результатами проведеного круглого столу складено ПРОТОКОЛ КРУГЛОГО СТОЛУ КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ В СФЕРІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ: ВИКЛИКИ ТА ОЧІКУВАННЯ (за посиланням)

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США. Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» — п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Якщо Вам необхідно отримати правову консультацію з питань, які висвітлені у даному матеріалі - телефонуйте на номери нашої гарячої лінії або відправляйте звернення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вихідні дані продукції інформаційного агентства:

Назва: Інформаційне агентство «Єдина служба правової допомоги»

Відомості про засновника (співзасновників): за посиланням

Автор: Осмоловський Д.Ю.

ПІБ відповідального за випуск: Осмоловський Д.Ю.

порядковий номер випуску і дата його виходу: 07/03-18 від 29.03.2018 року

banner right karta